Dakra - Košmaras vs Vėjų linija & Garliavos duona (51:52)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“

2018 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 862

Ketvirtadienį, spalio 25 – ąją dieną, Ąžuolyno progimnazijos salėje įvyko Įmonių lygos, B pogrupio, reguliariosios rungtynės, tarp: šeimininkų – „Darka – Košmaras“ ir svečių – „Vėjų linija & Garliavos duona“. Rungtynių eigoje, aikštelės svečiai vis didino savo atotrūkį, o po dviejų ketvirčių turėjo jau didelį pranašumą, kas ir buvo pamatas jų pergalei.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje buvo aišku,kad svečiai rungtynes pradėjo geriau, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą – 7:17.

Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo vėl svečiai, kurie pelnė šešis taškus be atsako ir įgijo jau 7 taškų pranašumą. Šeimininkų ekipa susikūrė ir nemažai progų atkovodami kamuolius puolime, tačiau tomis progomis jie nesugebėjo pasinaudoti. Vėliau „Darka – Košmaras“ ekipai atsirišo krepšys atakuojant iš artimesnių distancijų. Jie per šį ketvirtį pelnė 16 taškų ir tai leido jiems kiek sumažinti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 23:30.

Trečiojo ketvirčio metu komandos žaidė vis dar apylygiau ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Iniciatyvą savo rankose vis dar turėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“, bet su kiekviena minute, tas skirtumas tarp komandų tik tirpo. Visgi, šeimininkams pavyko dar labiau sumažinti rezultatą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 36:40.

Lemiamo ketvirčio metu komandų puolimas nebuvo toks produktyvus ir abi komandos labiau koncentravosi gynybai. Likus žaisti dvi su puse minutės, “Vėjų linija & Garliavos duona” ekipos pranašumas siekė keturius taškus. Vis tik, „Darka – Košmaras“ dar neatsisakė pakovoti dėl pergalės ir smeigusi du taškus sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau lemiamu metu tuo pačiu atsilygino ir svečių komandos žaidėjas L.Varnas, kuris padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas – 51:52.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos žaidėjas V.Vaškevičius: Šiandien labai daug lėmė psichologija, nes labai daug buvo įtemptos kovos, komandos buvo apylygios, tai mums pergale atnešė išlaikyti nervai.

Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)Antrą kart „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą įveikusi „Freda“ pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:29 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)