Vėjų linija & Garliavos duona vs Rimo & Patikima linija (70:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 21:34 val., peržiūros: 981

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės J pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais – „Rimo & Patikima linija“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę svečiai neišvengė duobių rungtynėse, tačiau sugebėjo iškovoti pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo penkiais be atsako aikštelės šeimininkų taškais. Tačiau svečiai į tai atsakė spurtu 11:0 ir susikrovė 6 taškų persvarą. Vėliau žaidimas kiek apsilygino ir „Rimo & Patikima linija“ nebetolo nuo varžovų. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 14:16 priekyje svečiai.

Antrasis kėlinys nuo pirmojo per daug nesiskyrė. Komandoms prastai sekėsi atakuoti krepšį. „Rimo & Patikima linija“ komandai nepavyko atitrūkti nuo varžovų saugesne persvara. Kėlinio pabaigoje L.Ratautas taikliu tritaškiu padidino svečių persvarą iki 6 taškų. Prieš pertrauką – 24:30.

Trečiajame ketvirtyje svečiai pradėjo tolti. Po M. Rudžionio taiklaus tolimo šūvio bei taiklaus J. Šatkaus dvitaškio „Rimo & Patikima linija“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 37:47. Tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ neketino nusileisti ir sugebėjo visiškai ištirpdyti turėtą deficitą. Taiklūs V. Vaškevičiaus bei B. Mockaus dvitaškiai padėjo pasivyti priešininkus. Prieš lemiamą ketvirtį lygybė – 52:52.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Rungtynių lūžis įvyko kėlinio viduryje. Gerą atkarpą sužaidę svečiai po dviejų taiklių M. Stasaičio bei T. Kasparavičiaus tritaškių įgijo 10 taškų persvarą. Tai leido svečiams iškovoti pergalę rezultatu – 70:81.

M. Rudžionio („Rimo & Patikima linija“) komentaras po pergalės:
„Manau, kad šiandien padėjo taiklūs tritaškiai. Nepasimetėm per daug, kai jie pradėjo spaust.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Ulmas“ krepšininkams (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Freda“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:41 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atlaikė „Ulmo“ tritaškių lietų ir iškovojo pergalę (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)Antrą kart „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą įveikusi „Freda“ pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:29 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)