SD Ranga vs Padangynas.lt (61:55)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 27 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą

2018 vasario 27 d., Antradienis, 21:07 val., peržiūros: 756

Vasario 27 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios tautės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „SD Ranga“ priemė svečius „Padangynas.lt“ komandą. „SD Ranga“ buvo iškovoję dešimt pergalių ir du kartus buvo pralaimėję. „ Padangynas.lt“ buvo iškovoję dešimt pergalių ir penkis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „SD Ranga“ (11:2). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (19:10). Kėlinio pabaigoje „Padangynas.lt“ surengė spurtą 0:8 (19:20), o kėlinį taikliu dvitaškiu baigė „SD Ranga“ (21:20).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Visgi geriau žaidę svečiai septintą minutę turėjo 10 taškų persvarą (25:35). Aštuntą minutę skirtumas sumažėjo iki septynių taškų (28:35). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (35:42).

Trečias kėlimys prasidėjo taikliu svečių tritaškiu, o vėliau 15 taškų be atsako pelnė „SD Ranga“ komanda (50:45). Devintą minutę, po ilgos pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Padangynas.lt“ komandai (50:48). Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė tik trys taškai (53:30).

Ketvirtas kėlinys vyko labai nerezultatyviai. Kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, bet vėliau net keturias minutes komandos negalėjo pelnyti taškų. Šeštą minutę spurtą pradėjo „SD Ranga“, kuri pelnė keturis taškus be atsako (59:53). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais, bet „SD Ranga“ persvaros iš savo rankų neišleido (61:55).

„SD Ranga“ treneris D.Jagminas: „Apyligė kova buvo šiandien. Pirmame rate turėjome kovą su jais. Gera komanda varžovų, galėjo laimėti bet kas.“ Paklaustas, kas pasikeitė po puikios rungtynių pradžios, treneris atsakė: „Antras penketukas. Svarbiausia laimėjome šiandien. Džiaugiuosi, kad komanda parodė savo charakterį ir laimėjo, nors ir žaidėme ne stipriausios sudėties.“

Chaotiškose rungtynėse „Plastena“ nusileido „Padangynas.lt“ (61:67) (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:45 val.)Klampiose rungtynėse „SD Ranga“ išvargo pergalę prieš trigubą dublį surinkusio J.Kaškelio vedamą„Padangynas.lt“ komandą (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:29 val.)Įtemptose rungtynėse „Acme“ nusileido „Padangynas.lt“ (69:71) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:19 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)