Best 4 You vs Modesta (71:35)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 661

Sausio 14 dieną J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Best 4 You“ priemė svečius „Modesta“. „Best 4 You“ buvo iškovoję tris pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. „Modestos“ sąskaitoje buvo vienuolika pralaimėjimų.

Rungtynes geriau pradėjo „Best 4 You“. Pirmą trijų minučių atkarpą rezultatu 7:0 laimėjo šeimininkai. Netrukus pirmus taškus pelnė „Modesta“, o baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė trys taškai (7:4). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais. Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Best 4 You“ (17:7). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas dešimt minučių komandas skyrė devyni taškai (20:11).

Antro kėlinio pirmoje pusėje be klaidų gynėsi „Best 4 You“, o patys pelnė 12 taškų be atsako (32:14). Įpusėjus kėliniui pirmus taškus pelnė „Modesta“. Visgi vėliau taikliais tritaškiais persvarą didino „Best 4 You“. Aštuntą minutę komandas skyrė 23 taškai (42:19). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė nerezultatyviai, o „Modesta“ varžovų persvarą sumažino dviem taškais (42:21).

Trečio kėlinio pradžioje dvi minutes komandos taškų nepelnė, o trečią minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (43:23). Antroje kėlinio pusėje be klaidų gynėsi „Best 4 You“, o patys pamažu rinkdami taškus padidino persvarą iki 29 taškų (52:23).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (54:26). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Best 4 You“ neleido varžovams priartėti. Rungtynių pabaigoje „Best 4 You“ padidino persvarą iki 35 taškų (66:31). „Best 4 You“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Modesta“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Best 4 You“ treneris V.Lincevičius: „Smagi nuotaika šiandien pas mus ir gavosi smagus draugų pasižaidimas. Kitaip šių rungtynių nepavadinsi. Pabėgiojome ir tiek.“ Paklaustas, ar daug taiklių metimų lėmė varžovų prasta gynyba ar komandai šiandien sekėsi, treneris atsakė: „Manau, kad varžovai prastai gynėsi ir tiek.“

„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„Best 4 You“ turėjo pripažinti „Lemoros“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 17:55 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)