Modesta vs ASS & Endress + Hauser (54:113)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą

2017 lapkričio 17 d., Penktadienis, 00:30 val., peržiūros: 852

Ketvirtadienį, lapkričio 16 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Modestos“ bei svečių „ASS & Endress + Hauser“. Jau nuo pat pirmųjų akimirkų svečių ekipa pradėjo triuškinti savo varžovus, o rungtynių eigoje tas pranašumas drąstiškai augo ir tapo nepadorus.

Jau nuo pat rungtynių pradžios pasimatė akivaizdus komandų skirtumas šiose rungtynėse. „ASS & Endress + Hauser“ ekipa nieko nelaukdama šovė į priekį ir įgijo dviženklį pranašumą. Aikštelės šeimininkai daug kartų klydo, o tuo naudojosi svečių ekipa ir didžiąją dalį savo taškų pelnė greitajame puolime. Galiausiai, po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė jau didžiulis skirtumas – 12:34. Antrajame kėlinyje „Modestos“ ekipa demonstravo panašų puolimą, o svečiai tuo tarpu sustojo ir šį ketvirtį sužaidė lygiai. Viso kėlinio metu komandų puolimas bangavo, bet skirtumas išliko toks pats. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:48.

Trečiajame kėlinyje žaidimas tapo panašus į pirmojo ketvirčio. Svečių ekipa aiškiai dominavo gynyboje bei kontraatakose. Jie ir toliau nemažai taškų susirinko greitajame puolime ir nemažais žingsniais tolo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 38:80. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas. „ASS & Endress + Hauser“ ekipa ir toliau nemažino apsukų ir tolo nuo savo varžovų dar labiau. Galiausiai, jie iškovojo tiesiog triuškinančią pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 54:113.

Audrius Šalaševičius („ASS & Endress + Hauser“):
“Ką čia gali ir pasakyti… Pabėgiojom tiesiog pirmyn, atgal ir viskas. Rezultatas pasako viską“.

„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ užbaigė „Acme“ sezoną ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)