Modesta vs Rapala (49:86)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 04 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“

2017 lapkričio 04 d., Šeštadienis, 17:55 val., peržiūros: 756

Šeštadienį, lapkričio 4 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Modestos“ bei svečių „Rapalos“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė pakankamai apylygiai, tik mažu žingsneliu priekyje buvo svečių ekipa. Visgi, antroje rungtynių pusėje jie dar labiau išryškino savo pranašumą ir pasiekė įtikinamą pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan nerezultatyviai ir apylygiai. Komandos keitėsi pirmaujančios komandos vardu ir praktiškai visko kėlinuko metu nematėme žymesnių atkarpų iš kurios nors komandos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:16. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Rapalos“ ekipa. Jie spurtavo 14:2 ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Tuomet atsigavo ir „Modestos“ ekipa ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Likusio kėlinio metu komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:39.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus atstatė užtikrintą dviženklį pranašumą. Vėliau komandų puolimas nebuvo toks rezultatyvus ir kėlinuką jie užbaigė žaisdami apylygiai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:60. Lemiamo ketvirčio metu „Rapala“ tiesiog dominavo ir uždarė visus vartus ir šansus pelnyti taškus „Modestos“ ekipai. Jie per šį kėlinį pelnė vos septynis taškus, o svečiai sužaidė labai gerai puolime šio kėlinio metu ir iškovojo triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 49:86.

Gediminas Mickevičius („Rapala“):
“Iškovojom užtikrintą pergalę ir buvo smagu pasižaisti“.

„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„Rapala“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:54 val.)Nelygioje kovoje Celsis sutvarkė reikalus su Modesta (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 04:13 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)