Tie geresni vs Resmila.lt (108:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Pirmąją akrintamųjų pergalę iškovojo „Tie geresni“

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 19:51 val., peržiūros: 583

Vasario 27 dieną, 18:30 val., VDU Atžalyno progimnazijos sporto salėje susitiko “C“ lygos komandos “Tie geresni” (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Pirmoje aštuntfinalio kovoje triumfavo „Tie geresni“ ir serijoje iki 2 pergalių išsiveržė 1:0. Rungtynės baigėsi rezultatu 108:80 (22:23, 26:24, 25:14, 35:19).

Rungtynių pradžioje komandos išbėgo puikiai susikaupusios ir pasiruošusios kovoti. Per pirmas tris minutes „Resmila.lt“ komandai pavyko spurtuoti 10:2 ir pasikloti gerus pamatus rungtynėms. Tačiau neilgai trukus varžovai pasivijo ir toliau kėlinį komandos žaidė taškas į tašką. Kėlinio gale šiek tiek labiau pasisekė svečių komandai, kuri po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 22:23. Antrąjį kėlinį komandos ypatingai gerai pataikė tolimus metimus ir taip pat gerai gynė savo krepšį. Tačiau nei viena, nei kita komanda neketino ilsėtis ir paleisti varžovų. Todėl visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir po dviejų kėlinių priekyje „Tie geresni“ rezultatu 48:47.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai išbėgo į aikštelę šiek tiek išsiblaškę ir kelis kartus klydo. Tačiau „Resmila.lt“ per 3 minutes susirinko 5 komandines pražangas ir šeimininkams pavyko įgyti net 6 taškų pranašumą. Toliau svečiams sunkiai sekėsi atrasti priešnuodžių prieš suaktyvėjusią varžovų gynybą, o „Tie geresni“ po truputį didino pranašumą ir kėlinuko gale jau turėjo 14 taškų pranašumą (75:61). Ketvirtajame kėlinyje „Resmila.lt“ komandai toliau nesiklijavo žaidimas ir strigo gynyba, tuo tarpu varžovai nesiruošė atiduoti pergalės ir stengėsi dar padidinti pranašumą. Rungtynes laimėjo „Tie geresni“ rezultatu 108:80.

“Tie geresni“ komandos treneris R.Ašmena: „Antroje pusėje varžovus šiek tiek paspaudėm, neleidom mesti jiems lengvų tritaškių ir patys užbėgom į daugiau greitų atakų, kas ir lėmė mūsų pergalę.“

„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:19 val.)Antrą rugtynių pusę geriau sužaidę „Tie geresni“ įveikė „GZP ‒ 2“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Tie geresni“ palaužė „Resmila.lt“ ir žengia toliau į ketvirtfinalį (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:53 val.)