Baltic Master & Kauno NTI-PN vs Resmila.lt (71:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“

2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 19:46 val., peržiūros: 654

Vasario 21 d., ketvirtadienį, Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (9/8) ir svečiai – „Resmila.lt“ (12/5).

Rungtynės prasidėjo „Resmila.lt“ krepšininkų L. Mikalausko ir K.Aleksandravičiaus tritaškiais, po kurių svečiai iškart įgijo dviženklį pranašumą 3:14. Visgi, E.Mačiulis taip pat atsakė tiksliais tolimais metimais, kurie leido „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ priartėti iki 16:23.

Antrajame kėlinuke po dviejų tikslių tolimų šūvių šeimininkai priartėjo iki 24:27. Bet tada rezultatyviai sužaidė L.Mikalauskas, o „Resmila.lt“ vėl nutolo dviženkliu pranašumu 33:45.

Trečiame kėlinuke sunkiai abiem ekipom sekėsi pulti, tačiau „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ arčiau varžovų priartėti nepavyko – 45:61.

Ketvirtame kėlinyje ekipos laidė vieną tolimą metimą po kito, tačiau tai šeimininkams nepadėjo priartėti arčiau varžovų. „Resmila.lt“ iškovojo pergalę rezultatu 71:84 (16:23, 17:22, 12:16, 26:23).

„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs BC „Prisikėlę“ pavogė pergalę iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:21 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Resmila.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:44 val.)BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 20:09 val.)