BC „Straight“ vs Resmila.lt (78:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:19 val., peržiūros: 600

Vasario 20 dieną, 19:10 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko “C“ lygos komandos BC „Straight“ (šeimininkai) ir “Resmila.lt” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 78:66 (29:19, 15:18, 14:11, 20:18)

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Per pusę kėlinio taikliais tolimais metimais BC „Straight“ pabėgo nuo varžovų į priekį ir įgijo 11 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo skirtumas tarp komandų nepakito ir po pirmo kėlinio priekyje šeimininkai rezultatu 29:19. Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje mažai keitėsi. Komandos mainėsi taikliais tolimais metimais, tačiau skirtumas tarp komandų beveik nekito, o sukrauta šeimininkų persvara primajame kėlinyje leido pirmauti ir po dviejų kėlinių rezultatu 44:37.

Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė beveik lygiosiomis. Komandos šiek tiek pataupė jėgas prieš lemiamą ketvirtį ir po trijų kėlinių priekyje vis dar BC „Straight“ rezultatu 58:48. Ketvirtajame kėlinyje svečiams pavyko užsikurti paskutiniam spurtui. Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Resmila.lt“ grasinančiai priartėjo prie varžovų palikdami vos 3 taškų pranašumą. Tačiau laiku susigribę šeimininkai atstatė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 78:66.

BC „Straight“ komandos treneris E.Rinkevičius: „Pradžioje sezono gal ir būtume pralaimėję šiai komandai, tačiau šiandien dienai lošiam vieną geriausių krepšinių per paskutinius 2-3 metus. Nors ir neperėmėm kamuolių, neužbėgom greitų atakų, bet užteko kitų dalykų: žaidėjai neblogai dalinosi kamuoliu, deriniai sukasi, gynybos sistemas puikiai keičiam. Neturim greičiausio, stipriausio, bet viską po truputį komandiškai darant, vykdant planą dengiant stipriąsiąs varžovų puses ir puolant per silpnąsiąs – tikrai galime laimėti.“

„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Žalgiris“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)Pirmąją akrintamųjų pergalę iškovojo „Tie geresni“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:51 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)Kovoje dėl pirmos vietos grupėje triumfavo BC „Straight“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)G. Navicko blokuotų metimų fiestoje ‒ BC „Straight“ pergalė (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)