KM „Žalgiris“ vs Gemavila (72:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63)

2018 gruodžio 14 d., Penktadienis, 06:36 val., peržiūros: 731

2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienį, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ (sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ ir svečiai „Gemavila“.

Abi komandos nuo pat rungtynių pradžios demonstravo greitą ir rezultatyvų krepšinį (10:11), svečiai kiek buvo išsiveržę į priekį, tačiau besibaigiant pirmąjam kėliniui šeimininkai sumažino atsilikimą ir po pirmojo kėlinio komandas teskyrė 2 taškai (18:20).

Antrąjį kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai kuriems pavyko greitai susikrauti net dviženklį pranašumą (21:31). Visgi, KM „Žalgiris“ komanda pataikė tris tolimus metimus iš eilės, kas leido prieš ilgąją pertrauką sumažinti atsilikimą iki minimumo (34:35).

Trečiąjį kėlinį Žalgirio jaunimas išėjo kiek labiau susikaupę ir iškarto pradėjo spausti varžovus per visą aikštę, kas surakino „Gemavila“ komandos puolimą, kuriems per trečiajį kėlinį pavyko pelnyti tik 5 taškus, tuo pasinaudoję šeimininkai prieš lemiamą kėlinį turėjo 9 taškų pranašumą (49:40).

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos sugalvojo surengti tritaškių konkursą ir per 6 žaidimo minutes, pataikė po 5 taiklius tritaškius metimus, visgi „Gemavila“ komandai tai nepadėjo sumažinti atsilikimo ir pergalę šventė KM „Žalgiris“ rezultatu 72:63 (18:20, 16:15, 15:5, 23:23).

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas M.Valaitis:

Rungtynes pradėjome gan sunkiai, nesusitvarkėme su priešininkų zonine gynyba, bet įsibegėjus antrąjai rungtynių daliai, gerai užbėgome į greitą puolimą, susikūrėme geras progas, o tai ir buvo raktas į pergalę.

KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)KM „Žalgiris“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)