Gemavila vs Hidraulinės sistemos (63:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“

2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 856

Gruodžio 18 dieną, 21:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Nors žaidimas buvo gana lygus, tačiau didžiąją dalį laiko priekyje išliko „Hidraulinės sistemos“, jiems trugdė tik itin didelis klaidų skaičius, tačiau net ir to užteko, jog pergalė būtų jų. Susitikimas baigėsi rezultatu 63:71 (10:18, 16:9, 19:27, 18:17)

Rungtynes abi komandos pradėjo labai chaotiškai, žaidėjai dažnai klydo, labai skubėjo atakuoti ir to pasekoje buvo gausybė neparuoštų ir netiksliais metimais pasibaigusių atakų. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu „Hidraulinės sistemos“ sugebėjo nutolti ir atrodė, kad jiems pavyks perlaužti rungtynių eigą, tačiau „Gemavila“ sugebėjo pakankamai kibiai darbuotis gynyboje, privertė varžovus ir toliau klysti, kol galiausiai sugražino intrigą ir viskas prasidėjo iš naujo. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Hidraulinėms sistemoms“ esant priekyje vos taškeliu 26:27.

Antroje rungtynių dalyje viskas kartojosi, „Hidraulinės sistemos“ vėl pabėgo tolyn, bet lygiai taip pat lengvai išbarstė savo pranašumą ir vėl prisileido varžovus artyn. Vienintelis skirtumas buvo tas, kad dabar ekipos jau žaidė kur kas rezultatyviau. Iki pat rungtynių pabaigos „Gemavila“ vis bandė pagauti varžovus, tačiau skirtumas nors ir sumažėdavo, bet perlaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. Galiausiai laiko liko tiesiog per mažai kažką pakeisti ir „Hidraulinės sistemos“ šiaip ne taip pasiekė pergalę rezultatu 63:71.

„Hidraulinės sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Gemavilą“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Nauja banga“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)