KM „Žalgiris“ vs Ryterna Group (83:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę

2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 22:02 val., peržiūros: 514

Ketvirtadienį, Sausio 3 – ąją dieną Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio, kuriose susitiko KM „Žalgiris“ ir svečių teisėmis atvykę „Ryterna Group“. Varžybos prasidėjo atkaklia kova nei vienai komandai nepavykstant pabėgti toliau nei per poros metimų atstumą.Bet antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti KM „Žalgiris“ komandos pranašumas ir gerai susižaistas žaidimas.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei „Ryterna Group“. krepšininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą. Po pirmojo ketvirčio – 11:16.

Antrąjį ketvertį geriau pradėjo „Ryterna Group“, bet taip maždaug truko, tik pirmas dvi minutes. Įsižaidus KM „Žalgiris“ komandai, padidėjo jų pranašumas aikštelėje ir jau įpusėjus antram kėliniui jie jau pirmavo 31:28. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:30.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau KM „Žalgiris“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję KM „Žalgiris“ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 22 taškų persvara 67:45.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje KM „Žalgiris“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Taip jiems atnešė sėkmingą laimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 83:68.

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas V.Čepas: Mūsų pergalę lėmė ilgesnis suolas, priešininkai turėjo mažiau žaidėjų. Pasekoje stengėmes žaisti greičiau, daryti daugiau greitų atakų, kad nuvargintume priešininkus, tas ir lėmė mūsų pergalę.

KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63) (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 06:36 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)Jaunieji KM „Žalgiris“ krepšininkai kaip renkiant davė kovos BC „Straight“ komandai (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)