Kauno švara vs Resmila.lt (76:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 23:01 val., peržiūros: 936

Antradienio vakarą „Kauno Švaros“ sporto salėje vyko C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitko namuose žaidę „Kauno Švaros“ krepšininkai su svečiais „Resmila.lt“. Kiek geriau sužaidę antrąją rungtynių pusę svečiai sugebėjo išsivežti pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo 4 šeimininkų žaidėjo K. Čepononio taškais. Svečiai laikėsi arti „Kauno Švaros“ krepšininkų, tačiau kėlinuko viduryje šeimininkai spurtavo 12:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigoje aidint sirenai iš savo aikštės pusės „Resmila.lt“ žaidėjas L.Mikalauskas švystelėjo tolimą bombą ir sušvelnino atsilikimą iki 8 taškų. Po pirmųjų dešimties minučių – 23:15.

Antrajame kėlinyje svečiams pavyko kiek aplyginti žaidimą. Ketvirčio viduryje „Resmila.lt“ sužaidė puikią atarpą 16:3 ir persvėrė rungtynių reultatą savo naudai. Tačiau prieš pertrauką kiek snūstelėję svečiai pralaimėjo kėlinio pabaigą 8:0. V.Pavilionis atsakė labai panašiu metimu aidint sirenai, tiesa, jau iš savosios aikštelės pusės, taip lyg ir atsilygindamas už varžovų dūrį pirmojo kėlinio pabaigoje. Po dviejų kėlinių – 42:36.

Po pertraukos svečiai pradėjo tirpdyti atsilikimą ir artėti prie oponentų. Nors didžiąją dalį kėlinio laiko pirmavo „Kauno Švaros“ krepšininkai, tačiau klaidos gynyboje ir varžovų 2+1 leido „Resmila.lt“ komandai persverti rungtynių rezultatą savo naudai. Prieš paskutinįjį kėlinį – 54:58.

Paskutiniosios dešimt minučių žadėjo intrigą. Nors kėlinio pradžioje svečiams pavyko padidinti pranašumą net iki 11 taškų, tačiau jie nesugebėjo jo išlaikyti. Likus kiek mažiau nei trims minutėms šeimininkai priartėjo iki 1 taško deficito (69:70). Pabaigoje geriau sužaidę „Resmila.lt“ krepšininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 76:80.

„Resmila.lt“ trenerio K. Aleksandravičiaus komentaras po pergalės:
„Pergalę iškovoti padėjo šaltas protas ir didesnė žaidėjų patirtis. Varžybos buvo tikrai sunkios – mums nelabai pavyko pataikyt, o priešininkai iš toli labai puikiai atakavo. Labai banguotas žaidimas ir galas buvo neprognozuojamas, nežinojom ar tą bangą iškelsim ar ne.“

„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Resmila.lt“ lengvai įveikė tragiškai atrodžiusius „Kauno Rami“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65) (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Street food“ lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš „Kauno švara“ komandą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:46 val.)