Hidraulinės sistemos vs Laipsniai (81:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63)

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 14:37 val., peržiūros: 750

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ ir svečių teisėmis žaidę „Laipsniai“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, visgi vėliau šeimininkams pavyko prisivyti varžovus (7:9). Bet po kelių taiklių tolimų metimų „Laipsniai“ sugebėjo pabėgti nuo varžovų ir po pirmojo kėlinio tūrėti solidų pranašumą (14:25).

Antrajame kėlinyje persvarą ir toliau savo rankose laikė svečiai, nors ir rungtyniavo be keitimų penkiese. Abi komandos sunkiai rinko taškus antrajame kėlinyje, todėl prieš ilgąją pertrauką „Hidraulinės sistemos“ atsilikinėjo rezultatu (23:34).

Trečiajame kėlinye šeimininkai iškarto pradėjo spausti varžovus per visą aikštę kas iškarto davė vaisių ir buvo išlygintas rezultatas (38:38). Ties tuo sustoti „Hidraulinės sistemos“ ir pasinaudoję savo ilgu suoliuku ir toliau spaudė varžovus ir po galingo kėlinio jau pirmavo rezultatu (54:48).

Ketvirtajame kėlinyje vis labiau matėsi „Laipsniai“ komandos pavargimo požymiai ir rungtyniavimas be keitimų, daug klaidų ir tuo pasinaudoję šeimininkai vis didino pranašumą ir iškovojo išvargtą pergalę rezultatu 81:63 (14:25, 9:9, 31:14, 27:15).

„Hidraulinės sistemos“ komandos žaidėjas K.Šabūnas:

Suvokėme, kad reikia naudoti ilgo suoliuko pranašumą, agresyvią gynybą parodėme antroje rungtynių pusėje, nuvarginom varžovą kas ir lėmė komandos pergalę.

„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ panaikino dviženklį deficitą ir palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Gemavilą“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)