BC „Straight“ vs Hidraulinės sistemos (56:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 22:57 val., peržiūros: 922

Gruodžio 12 dieną, 19:10 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko “C” lygos komandos BC“Straight” (šeimininkai) ir “Hidraulinės sistemos” (svečiai). Trečiąjį kėlinį galingai sužaidę „Hidtraulinės sistemos“ nukovė BC“Straight“. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:76 (14:20, 17:14, 11:29, 14:13).

Pirmoje rungtynių pusėje aikštelėje vyko arši kova. Komandos žaidė šiek tiek chaotiškai, vyravo greitas žaidimas. Daugiau sėkmės pirmajame kėlinyje atiteko svečių komandai, kuri laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 14:20. Antrajame kėlinyje stipresni buvo šeimininkai, kuriems pavyko sumažinti skirtumą ir baigiantis pirmai rungtynių pusei, priekyje liko „Hidraulinės sistemos“ (31:34).

Antroje rungtynių pusėje svečiai įrodė savo pranašumą, kai trečiąjį kėlinį laimėjo net 18 taškų skirtumu (11:29) ir atitrūko nuo varžovų 21 taško skirtumu (42:63). Paskutinį rungtynių ketvirtį komandos sužaidė lygiosiomis ir pergalę šventė „Hidraulinės sitemos“ rezultatu 56:76.

“Hidraulinės sistemos“ komandos treneris S.Klimkevičius: „Tiesiog akcentavau jau nuo sezono pradžios, kad šitas mačas bus geriausias šį sezoną. Turbūt todėl atėjom labai susikaupę ir tikrai sužaidėm vienas gražiausių rungtynių šį sezoną.“

„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)