Gemavila vs Hidraulinės sistemos (38:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 05 d., Antradienis, 21:25 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Hidraulinės sistemos“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Gemavilą“

2019 vasario 05 d., Antradienis, 23:12 val., peržiūros: 590

Vasario 5 dieną, 21:25 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Rungtynės buvo visiškai kitokios nei pirmoji ekipų akistata, kuri buvo labai atkakli. Dabar „Hidraulinės sistemos“ jau pirmojo kėlinuko metu ėmė žaibiškai tolti, kol galiausiai tiesiog nušlavė varžovus sau nuo kelio. Susitikimas baigėsi rezultatu 38:71 (13:24, 5:22, 7:19, 13:6).

Lygus žaidimas vyko tik keletą pirmųjų minučių ir „Hidraulinės sistemos“ labai greitai įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo per dviženklį atstumą. Antrame kėlinuke svečiai parodė, kad gali demonstruoti ir puikią gynybą, „Gemavila“ per ketvirtį surinko vos 5 taškelius ir jau buvo triuškinami varžovų. Igoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 18:46.

Nors „Gemavilos“ žaidėjai pyko ant savęs dėl prasto žaidimo, tačiau niekas nepasikeitė ir po ilgosios pertraukos, žaidimas ir toliau vyko „į vienus vartus“, o „Hidraulinės sistemos“ pranašumas pasiekė net ir 40 taškų ribą. Galiausiai svečiai išleido atsarginius žaidėjus, o šie visiškai atsipalaidavo ir ketvirtame kėlinuke suteikė varžovams progą nors kiek sušvelninti atsilikimą. „Hidraulinės sistemos“ pralaimėjo paskutinį ketvirtį, bet pergalė vis viena buvo pasiekta triuškinamu rezultatu 38:71.

„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Nauja banga“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)