VDU ‒ ŽŪA vs Alaina (76:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 774

Trečiadienį, lapkričio 28-ąją dieną, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „VDU-ŽŪA“ ir svečių „Alaina“ komandos.

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, tačiau netrukus abi komandos prisijaukino kietokus šios salės lankus ir pradėjo rinkti taškus, daugiausia tolimais metimais.Šeimininkai per pirmąjį ketvirtį, jų pataikė net septynis ir būtent tai jiems padėjo laimėti pirmąjį kėlinuką prieš V. Čypo vedamą svečių komandą – 25:23. Antrajame ketvirtyje šeimininkai daugiau mažiau kontroliavo žaidimo eigą, tačiau jų varžovais neleido jiems atitolti. Po pirmosios rungtynių pusės priekyje visdar buvo šeimininkai – 39:36.

Po pertraukos „Alaina“ krepšininkams pradėjo stigti jėgų ir jiems nebepavyko palaikyti jaunesnių varžovų tempo. Tuo pasinaudoję „VDU-ŽŪA“ krepšininkai įpusėjus kėliniui pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (52:40), kurį išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 60:46. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo jau tik formalumas. Šeimininkai neatsipalaidavo ir toliau po truputį didino pranašumą, o katastrofiškai suprastėjęs „Alainos“ pataikymas paskutiniąjame ketvirtyje nebeleido jiems pakovoti dėl pergalės. Rungtynes rezulatatu – 76:53 (25:23, 14:13, 21:10, 16:7) laimėjo „VDU-ŽŪA“.

„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„GZP-2“ atkaklioje kovoje pranoko „Alaina“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)„VDU ‒ ŽŪA“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:47 val.)„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)