Sparta vs VDU ‒ ŽŪA (79:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 22:07 val., peržiūros: 842

Lapkričio 27 dieną, 20:15 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „VDU ‒ ŽŪA“ (svečiai). Šį vakarą rungtynės buvo labai permainingos, abi komandos spėjo pasidžiaugti ir dviženkliu pranašumu, o geriau po ilgosios pertraukos sužaidę „Spartos“ krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 79:70 (14:17, 20:18, 20:12, 25:23).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana chaotiškai, neblogas atakas keisdavo tiesiog vaikiškos klaidos paprastose situacijose, o pirmieji į priekį nutolo „VDU ‒ ŽŪA“ žaidėjai, kurie kantriai vykdė trenerio nurodymus ir vienu metu jų pranašumas šoktelėjo iki 11 taškų. Tačiau ties čia komanda sustojo, o puikų spurtą surengę „Spartos“ žaidėjai netgi persvėrė rezultatą savo naudai. „VDU ‒ ŽŪA“ komandai pranašumą sugražino tolimas U. Paškausko tritaškis metimas paskutinę sekundę 34:35.

Antroje rungtynių dalyje „Sparta“ nieko nelaukė ir greitai nutolo. „VDU ‒ ŽŪA“ ekipa atsibudo tik tuomet kai jų deficitas tapo dviženklis, bet jau buvo priversti vytis nutolusius varžovus. Vis tik didelių pastangų ir spaudimo dėka „VDU ‒ ŽŪA“ kiek priartėjo, bet galiausiai apmaudžios klaidos gynyboje nubraukė paskutines komandos viltis. „Sparta“ atsilaikė ir laimėjo susitikimą rezultatu 79:70.

Šarūnas Sobolis („Sparta“):

„nors varžovai ir jaunesni ir greitesni, bet jiems sutrukdė laimėti trumpesnis suolelis, o mums padėjo didesnė patirtis“.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „KMAIK“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „VDU ‒ ŽŪA“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:20 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.),,Ryterna Group“namuose iškovojo įtikinamą pergalę prieš ,,Sparta“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)