Sparta vs Alaina (78:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“

2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 709

Antradienį, gruodžio 11-ąją dieną, Milikonių pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, „C“ pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Sparta“ ir svečių Alainai“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo neblogu žaidimu puolime, tačiau nei vienai komandai per pusę ketvirčio atitrūkti taip ir nepavyko (8:8). VIs dėlto, „Sparta“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir laimėjo pirmąjį ketvirtį – 22:18. Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Spartos“ puolimas įsibėgėjo ir jiems pavyko atitrūkti (34:29). Labai prastai atakavę „Alainos“ krepšininkai taip ir nerado būdų, kaip pagerinti savo žaidimą puolime, tačiau dėka pagerintos gynybos neleido varžovams labai nutolti – 40:35.

Po ilgosios pertraukos „Sparta“ toliau diktavo savo sąlygas ir netrukus turėjo dviženklį pranašumą (45:35). Tiesa ir šeimininkai neišvengė prastos atkarpos puolime, ne kartą iš po krepšio prametė visiškai laisvi ir toks žaidimo brokas neleido jiems solidžiau atitrūkti. Priekinės linijos žaidėjų vedama svečių komanda prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo aštuoniais taškais – 55:47. Ketvirtme ketvirtyje šeimininkai galutinai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir įpusėjus kėliniui turėjau jau solidų 16-os taškų pranašumą (69:53). Per likusį kėlinio laiką svečiams nepavyko atkurti intrigos šiame susitikime ir „Sparta“ iškovojo pergalę rezultatu – 78:61 (22:18, 18:17, 15:12, 23:14).

„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Sparta“ turėjo pripažinti „GZP – 2“ pranašumą (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„GZP-2“ atkaklioje kovoje pranoko „Alaina“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Sparta“ varžybų pabaigoje nusileido „GZP – 2“ (50:61) (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 00:04 val.)