VDU ‒ ŽŪA vs Artilerijos batalionas (59:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“

2019 vasario 12 d., Antradienis, 21:33 val., peržiūros: 703

Antradienį VDU-ŽŪA sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „VDU – ŽŪA“ ir svečių teisėmis atvykę „Artilerijos batalionas“.

Rungtynės prasidėjo svečiai tritaškiais metimais, o šeimininkai tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. „VDU-ŽŪA“ ekipai toliau niekaip nesisekė užkurti puolimo ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 2:11). Per likusį laiką U.Paškauskas pagaliau atsidarė taškų kraitį ir mažais žingsniai sumažino skirtumą iki minimumo ( 12:13). Antrasis ketvirtis vyko labai nerezultatyviai, tačiau svečiai surengė keletą greitų atakų ir susigrąžino lyderio vaidmenį – 20:26.

Po ilgosios pertraukos „VDU-ŽŪA“ tritaškiais metimais vėl lipo varžovams ant kulnų, bet „Artilerijos batalionas“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 32:39). Po minutės pertraukėlės svečiams koją pakišo ketvirčio pabaigą, kur šeimininkai išlygino rezultatą ( 40:40). Lemiamame kėlinyje „Artilerijos batalionas“ ekipos pagrindinis vedlys gavo penktą pražangą, o tuo pasinaudojo šeimininkai ir įgijo keturių taškų pranašumą. Likus žaisti dvi minutes „VDU-ŽŪA“ toliau žaidė lyg ant bangos bei iškovojo pergalę, rezultatu – 59:50 (12:13, 8:13, 20:14, 19:10)

Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“(78:50) (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:47 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VDU ‒ ŽŪA“ ketvirtajame ketvirtyje neatsilaikė prieš „Tie geresni“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)