BC „Prisikėlę“ vs BC „Game On“ (61:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Rungtynių pabaigoje „Krugės kariai“ palaužė BC „Prisikėlusius“ (66:61)

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 19:38 val., peržiūros: 749

Sausio 9d., 18:15val., VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – BC „Prisikėlę“ ir svečiai – „Krugės kariai“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia abiejų ekipų kova, įpusėjus kėliniui į priekį (16:11) išsiveržė šeimininkai, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje iniciatyvą perėmė „Krugės kariai“ – 20:24. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiams pranašumą pavyko padidinti iki 8 (20:28), nors šeimininkai varžovus prisivijo, jiems nepavyko persverti rezultato ir pirmoji rungtyių pusė baigėsi svečių naudai – 36:38.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo BC „Prisikėlę“, šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir jį išlaikyti iki trečiojo kėlinio pabaigos – 51:46. Paskutiniame rungtynių kėlinyje intrigos netrūko, nors iniciatyvą įpusėjus kėliniui perėmė „Krugės kariai“, šeimininkai varžovų nepaleido ir tik R.Šapalas pataisęs komandos draugo baudų metimus rungtynių pabaigoje užtikrino pergalę „Krugės kariams“ – 61:66 (20:24, 16:14, 15:8, 10:20).

Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65) (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Krugės kariai“ susitvarkė su „Street Food“ (65:44) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Elektromontuotojas“ nusileido su BC „Prisikėlusiems“ (54:39) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė KK „Žaibas“ krepšininkus (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:26 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ vargo su BC „Prisikėlę“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:43 val.)Kauno Rami pergalingai pradėjo C lygą įveikdami BC „Prisikėlę“ (77:70) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)