Elektromontuotojas vs BC „Prisikėlę“ (40:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nerezultatyviose rungtynėse „Elektromontuotojas“ nusileido su BC „Prisikėlusiems“ (54:39)

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 22:27 val., peržiūros: 926

Trečiadienį, 21d., Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Elektromontuotojas“ ir svečiai – BC „Prisikėlę“.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai, šeimininkai krepšį atrišo tik praėjus daugiau nei 9 pirmojo kėlinio minutėm, o BC „Prisikėlę“ per kėlinį įmetė irgi ne per daugiausiai – 7 taškus – 2:7. Antrasis kėlinys vyko šiek tiek rezultatyviau, tačiau savo pranašumą sugebėjo išlaikyti svečiai – 14:21.

Antrąją rungtynių pusę užtikrintai pradėjo BC „Prisikėlusių“ tandemas, Ž.Danielius ir G.Makauskas per trečiąjį kėlinį pelnė visus komandos taškus ir sukrovė 15 taškų pranašumą – 26:41. Ketvirtame kėlinyje keitėsi ne daug kas, nerezultatyviose rungtynėse „Elektromontuotojuj“ buvo ypač sunku priartėti prie varžovų, o soldžiai pabaigoje sužaidę svečiai iškovojo pirmąją sezono pergalę 40:52 (2:7, 12:14, 12:20, 14:11).

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ vargo su BC „Prisikėlę“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:43 val.)Rungtynių pabaigoje „Krugės kariai“ palaužė BC „Prisikėlusius“ (66:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Elektromontuotojas“ ekipa (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (serija 1:0) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:00 val.)