BC „Prisikėlę“ vs Baltic Transline (54:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 885

Trečiadienį, sausio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos BC „Prisikėlę“ bei svečių „Baltic Transline“. Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose turėjo aikštelės šeimininkai, tačiau nuo trečiojo kėlinio vidurio jų pranašumas pradėjo mažėti, kol galiausiai jie atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje ir patyrė pralaimėjimą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet geresnę atkarpėlę sužaidė BC „Prisikėlę“ ir įgijo poros atakų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:16. Viso antrojo kėlinio metu kova tarp komandų buvo lygi. Jos keitėsi sėkmingais išpuoliais, nei vienai ekipai nepavyko sužaisti rimtesnės atkarpos, tad rezultatas per daug nepasikeitė. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:29.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus įgijo aštuonių taškų pranašumą. Visgi, vėliau svečiai pradėjo po truputį mažinti savo atsilikimą ir beveik pavijo savo varžovus ketvirčio pabaigoje. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 43:41. Lemiamo ketvirčio metu vyko gana permaininga kova ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Taip pat rezultatas buvo lygus kelis kartus ir viskas sprendėsi paskutiniais rungtynių momentais. Šįkart sėkmė nusišypsojo „Batlic Transline“ ekipai, kurie reikiamu momentu užpuolė ir apsigynė nuo paskutinio varžovų išpuolio. Galutinis rungtynių rezultatas 54:56.

Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai pasiimė pirmąją pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)BC „Straight“ antrąjį C lygos etapą pradėjo pergale prieš BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)Rungtynių pabaigoje „Krugės kariai“ palaužė BC „Prisikėlusius“ (66:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:38 val.)