Kauno Rami vs BC „Prisikėlę“ (77:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Kauno Rami pergalingai pradėjo C lygą įveikdami BC „Prisikėlę“ (77:70)

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 723

Spalio 28d., Sekmadienį, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios, A pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – Kauno Rami ir svečių – BC „Prisikėlę“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai, po kelių pirmojo kėlinio minučių jau turėjo susikrovę 11 taškų pranašumą (16:5). Antroje kėlinio pusėje svečiai spurtavo (8:0) ir sumažino atsilikimą iki 2 takšų, tačiau kėlinį geriau užbaigę Kauno Rami vėl šiek tiek atsiplėšė – 25:17. Antrojo kėlinio pradžioje BC „Prisikėlę“ pasivijo varžovus ir ekipas skyrė tik 1 taškas (25:24). Šeimininkai greit reabilitavosi ir visą antrąjį kėlinį išlaikė pranašumą – 43:31.

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, Kauno Rami pavyko neprisileisti varžovų per arti ir dar padidinti skirtumą – 59:46. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Kauno Rami padidino savo pranšumą iki 16 taškų (67:51). Svečiai dar nesiruošė kelti baltos vėliavos ir likus kiek mažiau nei minutei ekipas skyrė vos 4 taškai, tačiau tai buvo viskas, BC „Prisikėlę“ krepšininkams nebepavyko priartėti prie varžovų ir pergalę šventė Kauno Rami – 77:70 (25:17, 18:14, 16:15, 18:24).

„Kauno Rami“ tęsia sėkmingą C lygos startą, šį kart įveikdami „Baltic Transline“ (87:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)“Kauno TPMC-2” komandai nepavyko pasiekti pergalės prieš svečių komandą BC “Prisikėlę” (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 20:59 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)BC „Straight“ antrąjį C lygos etapą pradėjo pergale prieš BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:47 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ vargo su BC „Prisikėlę“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:43 val.)