BC „Prisikėlę“ vs Hidraulinės sistemos (72:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ vargo su BC „Prisikėlę“

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 19:43 val., peržiūros: 706

Vasario 27 d., trečiadienį, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos Didžiosios taurės pirmosios 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – BC „Prisikėlę“ ir svečiai – „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynės prasidėjo T. Juknaičio tritaškių fiesta, po kurios BC „Prisikėlę“ išsiveržė rungynėse į priekį 18:11. Bet „Hidraulinės sistemos“ labai greitai atstatė rungtynėse lygybę. Visgi, kėlinuko pačioje pabaigoje N.Damošius įsegė tritaškį ir šeimininkai pasibaigus kėlinukui buvo priekyje 25:21.

Antrame kėlinuke gražiai puolime sužaidė S.Klimkevičius, kurio taiklus metimas persvėrė rezultatą svečių naudai 28:30. Toliau varžybos vyko taškas į tašką, laiminti komanda keitėsi beveik po kiekvieno tikslaus ekipų metimo, o po antrojo kėlinio priekyje buvo „Hidraulinės sistemos“ 41:42.

Trečiame kėlinuke ir toliau vaizdas nesikeitė, rungtynės vyko labai atkakliai ir tik kėlinio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ kiek atitrūko 56:61.

Lemiamame kėlinyje svečiai tritaškių metimų dėką įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos. Galutinis susitikimo rezultatas 72:85 (25:21, 16:21, 15:19, 16:24).

K.Šabūnas („Hidraulinės sistemos“):

„labai jūsų geros antraštės ir psichologiškai lengvesnis atrodė varžovas, tai tas nepamatuotas žaidimas, atsipalaidavimas privedė prie to, kad reikėjo stengtis visas varžybas ir tik varžybų gale išaiškėjo, kas laimės. Pirmos rungtynės – dar nieko nereiškia, einame toliau.“

„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Elektromontuotojas“ nusileido su BC „Prisikėlusiems“ (54:39) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)Rungtynių pabaigoje „Krugės kariai“ palaužė BC „Prisikėlusius“ (66:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:38 val.)