Ryterna Group vs Nauja banga (87:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“

2019 sausio 15 d., Antradienis, 21:53 val., peržiūros: 700

Sausio 15 d., antradienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Ryterna Group“ (7/4) ir svečiai – „Nauja banga“ (6/4).

Rungtynės prasidėjo be gynybos ir po penkių minučių „Ryterna Group“ pataikius E. Straigiui tritaškį pirmavo 18:11. Nors E.Baukys veržliu žaidimu draskė šeimininkų gynybą, bet „Ryterna Group“ krepšininkai į tai visada atsakydavo ir po pirmo kėlinio pirmavo 24:30.

Antrasis kėlinys prasidėjo A. Silvestravičiaus ir J. Mozerskio metimais bei šeimininkų spurtu 15:0, po kurio „Nauja banga“ visiškai kapituliavo ir po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 61:29.

Trečiajame kėlinyje svečių puolimas kiek atsigavo, tačiau ženkliau priartėti prie „Ryterna Group“ ekipos nepavyko. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 78:52.

Ketvirtajame kėlinyje „Nauja banga“ dar labiau priartėjo – 83:67. Ir toliau neblogai puolime žaidę svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki vienaženklio, tačiau atkurti intrigos jau pritrūko laiko. Galutinis susitikimo rezultatas 87:78 (30:24, 31:5, 17:23, 9:26).

„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Ryterna Group“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:49 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)„Kauno Rami“ sutrypė „Naują bangą“ (110:77) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)Ryterna Group nesėkmingai priėmė pirmaujančius SK „Mattas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 23:49 val.)