Nauja banga vs Kauno Rami (77:110)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kauno Rami“ sutrypė „Naują bangą“ (110:77)

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 17:07 val., peržiūros: 600

Sekmadienį, Vasario 17d., 15:30val., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Reguliariosios, D pogrupuo rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Nauja banga“ ir svečiai – „Kauno Rami“.

Nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Kauno Rami“ dominavo po varžovų krepšiu, per pirmąsias 5 minutes svečiai susikrovė 16 taškų pranašumą (6:22), o kėlinio pabaigoje surengę spurtą dar labiau padidino pranašumą – 13:37. Sėkmingas svečių puolimas tęsėsi ir antrąjame ketvirtyje. „Naujos bangos“ gretose ryškėjo lyderis I.Vanagas, kuris per rungtynes pelnė net 33 taškus. Pirmąją rungtynių dalį 32 tašku persvara užbaigė „Kauno Rami“ – 32:64.

Antroje rungtynių pusėje svečiai šiek tiek atsipalaidavo ir leido varžovams įsižaisti. Trečiąjį ketvirį šeimininkams pavyko laimėti, tačiau solidi „Kauno Rami“ persvara sumažėjo tik 5 taškais – 55:85. Ketvirtąjame kėlinyje liko tik formalumai, o sėkmingas „Kauno Rami“ puolimas leido peržengti net 100 taškų ribą. „Kauno Rami“ krepšininkams tai buvo 11-oji pergalė, tuo tarpu „Nauja banga“ patyrė 11-ąją nesėkmę – 77:110 (13:37, 19:27, 26:21, 19:25).

„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kauno Rami“ iškovojo gana užtikrintą pergalę (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:20 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)