BC „Game On“ vs Laipsniai (44:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lemiamoje dvikovoje ‒ sunki „Laipsnių“ pergalė prieš BC „Game On“

2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 747

Kovo 11 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos Mažosios taurės lemiamos 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – BC „Game On“ ir svečiai – „Laipsniai“.

Rungtynių pradžioje I.Spūdys taikliais metimais leido BC „Game On“ ekipai pirmauti 10:4, tačiau antroje kėlinuko pusėje V. Kereišiaus metimai priartino „Laipsnius“ iki 14:12.

Antrajame kėlinuke šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik aštuntąją minutę, o tuo pasinaudoję „Laipsniai“ perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 22:31.

Trečiame kėlinuke BC „Game On“ suaktyvino gynybą ir sužaidus kelias minutes priartėjo iki 26:31, kas privertė svečius prašyti minutės pertraukėlės. Ir toliau rungtynės vyko labai atkakliai bei emocingai, o M.Patašius ir V.Kereišius tiksliais metimais vėl leido svečiams pirmauti dviženkliu pranašumu 35:45.

Lemiamame kėlinyje šeimininkai surengė lemiamą šturmą, po kurio sumažino turimą deficitą iki 44:47. Tačiau „Laipsniai“ sugebėjo atlaikyti šį šturmą ir laimėti šią seriją. Galutinis susitikimo rezultatas 44:59 (14:12, 8:19, 13:14, 9:14).

Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ nesunki „Baltic Transline“ pergalė prieš „Krugės karius“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:49 val.)Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:06 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 19:57 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ M.Patašiaus 52 taškai ir „Laipsniai“ palaužė KM „Žalgirį“ (92:90) (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Laipsniai“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse vos neiššvaistė solidžios persvaros, bet įveikė BC „Game On“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:21 val.)Rungtynių pabaigoje „Krugės kariai“ palaužė BC „Prisikėlusius“ (66:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:38 val.)Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65) (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)