BC „Game On“ vs Baltic Transline (54:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ nesunki „Baltic Transline“ pergalė prieš „Krugės karius“

2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 898

Antradienį, gruodžio 18 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Krugės kariai“ (3/5) ir svečių teisėmis žaidę „Baltic Transline“ (3/5) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje „Baltic Transline“ spurtavo ir išsiveržė į priekį 2:10. Visgi, po I. Spūdžio metimų „Krugės kariai“ priartėjo iki 9:12. Bet svečiai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 16:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai iškart išlygino rezultatą 21:21, bet „Baltic Transline“ greitomis atakomis vėl įgijo didesnę persvarą ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 29:35.

Trečiajame kėlinuke po V.Bezrukov penkių taškų iš eilės „Baltic Transline“ įgijo dviženklę persvarą 35:45, kurią ir išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos. Trečiasis ketvirtis pasibaigė esant rezultatui 41:52.

Ketvirtajame kėlinyje nei viena ekipa labai didelės motyvacijos rungtynėse nerodė, o „Baltic Transline“ išlaikė dviženklę persvarą iki pat susitikimo finišo ir šventė ketvirtąją pergalę, taip palikdami už nugaros turnyrinėje lentelėje šios dienos priešininkus. Galutinis susitikimo rezultatas 54:67 (16:21, 13:14, 12:17, 13:15).

Lemiamoje dvikovoje ‒ sunki „Laipsnių“ pergalė prieš BC „Game On“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:52 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)„C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: „Baltic Transline“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus. (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)Itin nerezultatyviose vakaro rungtynėse ‒ „Baltic Transline“ pergalė (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:11 val.)Tris kėlinius kovoję „Baltic Transline“ palūžo ketvirtajame ir atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:00 val.)Nesulaikomas SK „Mattas“ puolimas leido nesunkiai įveikti „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)