Laipsniai vs VDU ‒ ŽŪA (73:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 00:30 val., peržiūros: 719

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko C lygos 2 etapo G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Laipsniai“ su svečiais – „VDU – ŽŪA“ komanda. Atakliose ir gražių epizodų netrūkusiose rungtynėse pergalę šventė „Laipsniai“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo tritaškių salvėmis. Svečių komandoje pirmos 4 atakos pasibaigė tolimais metimais. 3 iš jų pataikė U.Paškauskas. Sužaidus kiek daugiau nei puse kėlinio po A. Bulio taiklaus dvitaškio komandas skyrė 9 taškai – 5:14. Tačiau tada šeimininkų atkarpą 13:3 leido persverti rezultatą savo naudai. Po pirmųjų 10 minučių – 18:17.

Antrajame ketvirtyje ir toliau išliko apylygė kova. Greitas puolimas, aukštas rungtynių tempas bei taiklūs tritaškiai vyravo viso kėlinio metu. Kėlinuko viduryje „VDU – ŽŪA“ komanda buvo įgijusi 6 taškų persvarą, tačiau „Laipsniai“ greit į tai sureagavo ir pasivijo savo priešininkus. Prieš pertrauką – 36:36.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo šeimininkų spurtu 6:0. Daugiau nei pusę trečiojo kėlinio jiems pavyko išlaikyti gan saugų atstumą nuo varžovų. Bet 6 iš eilės pelnyti „VDU – ŽŪA“ taškai leido vėl išlyginti rezultatą. Rezultatas prieš lemiąmą kėlinį – 50:51.

Paskutinysis rungtynių kėlinys buvo kupinas emocijų. Nors pradžioje svečiams dar pavyko minimaliai pirmauti, M. Patašiaus („Laipsniai“) 2+1 išvedė šeimininkus į priekį (56:55). Visą likusį laiką šeimininkai pirmavo. Po du tolimus metimus įmetę L.Palivanas ir S.Banaitis nebeleido oponentams pagalvoti apie pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu – 73:65.

„Laipsniai“ komandos trenerio A. Jankevičiaus komentaras po pergalės:
„Rungtynės buvo audringos, nes labai reikėjo šitos pergalės. Konkuravom su tiesioginiais priešininkais dėl aukštesnės pozicijos lentelėje. Buvom užsivedę. O pabaiga galbūt šiek tiek pasisekė. Pasiryžimas, kovingumas – tai galbūt ir lėmė pergalę.“

„Laipsniai“ gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:33 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Gemavila“ antrą kartą įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)„Laipsniai“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse vos neiššvaistė solidžios persvaros, bet įveikė BC „Game On“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:21 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „VDU ‒ ŽŪA“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)„Laipsniai“ sutriuškino „KTK“ ketvirtfinalio starte (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)