Kauno technikos kolegija vs VDU ‒ ŽŪA (71:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51)

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 21:58 val., peržiūros: 811

Trečiadienį, 21d., Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Kauno technikos kolegija“ ir svečiai – „VDU ‒ ŽŪA“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, praėjus 3 pirmojo kėlinio minutėm „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkai turėjo 6 taškų pranašumą (4:10). Neužilgo varžovai pasivijo svečius ir ekipas skyrė 2 taškai (11:13), tačiau užtikrinčiau kėlinį užbaigę „VDU ‒ ŽŪA“ susigražino turėtą persvarą – 20:26. Pirmąją antrojo kėlinio dalį svečiams pranašumą pavyko išlaikyti, tačiau sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes iniciatyvą perėmė šeimininkai ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę turėdami 5 taškų pranašumą – 36:31.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo taškas į tašką, didžiąją kėlinio dalį minimalų pranašumą išlaikė „KTK“ krepšininkai, o baigiantis kėliniui jį padidino iki 5 – 47:42. Ketvirtąjį kėlinį užtikrintai pradėję šeimininkai išsiveržė į priekį 9 taškais (55:46). „VDU – ŽŪA“ ekipa per kėlinį sugebėjo pelnyti tik 9 taškus ir tuo pasinaudoję „KTK“ iškovojo įtikinamą pergalę 20 taškų skirtumu – 71:51.

„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)Kauno technikos kolegija savų sienų neapgynė nuo Feniksas vyrukų. (2018 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:01 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Gemavila“ antrą kartą įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)