BC „Prisikėlę“ vs Kauno technikos kolegija (92:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65)

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 19:25 val., peržiūros: 713

Vasario 20d., Trečiadienį, 18:15val., Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio, Reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – BC „Prsikėlę“ ir svečiai – „Kauno technikos kolegija“.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą rodė šeimininkai, per pirmąją kėlinio dalį susikraudami net 14 taškų skirtumą, o varžovams neleisdami pelnyti nė taško (14:0). Likusią kėlinio dalį BC „Prisikėlę“ ir toliau išlaikė tempą puolime – 29:7. Antrame ketvirtyje svečių puolimas atsigavo ir ekipos žaidė apylygį krepšinį, tačiau „KTK“ krepšininkams sumažinti pranašumo nepavyko. Per antrąjį ketvirtį ekipos sužaidė lygiai – 53:31.

Antros rungtynių pusės pradžioje šeimininkai padidino savo persvarą iki 28 (59:31), tačiau įpusėjus kėliniui „KTK“ ekipa sumetė keletą tolimų metimų ir prisivijo varžovus iki 15 taškų (61:44). Ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko padidinti pranašumą iki 20-ies – 71:51. Ketvirtąjame kėlinyje savo greitą ir efektyvų puolimą po pramestų varžovų metimų ir klaidų demonstravę BC „Prisikėlę“ nebepaliko šansų „KTK“ krepšininkams ir iškovojo 10-ąją sezono pergalę – 92:65 (29:7, 24:24, 18:20, 21:14).

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Grande“ įstrigo „Kauno technikos kolegijos“ gynybos gniaužtuose (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:05 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Feniksas“ saldžiai atsirevanšavo „Kauno technikos kolegijai“ ir išlygino serijos rezultatą (77:55) (2019 kovo 01 d., penktadienis, 21:02 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)„Arkus“ sutriuškino „KTK“ ekipą (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:48 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)