Baltic Transline vs Alaina (65:43)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau

2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 20:09 val., peržiūros: 663

Sekmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Transline“ ir svečių teisėmis atvykę „Alaina“. Pirmajame susitikime „Baltic Transline“ užtikrintai įveikė varžovus ( 73:48).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Baltic Transline“ pavyko suregzti keletą greitų atakų ir atitrūko nuo varžovų, bet „Alaina“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir lipo šeimininkams ant kulnų ( 16:12). Antrame ketvirtyje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą, kur pradėjo tolti nuo varžovų, o „Alaina“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. V.Čypas smeigė tritaškių metimų ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 27:24

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova.Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje „Baltic Transline“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitomis atakomis susikrovė dviženklį pranašumą ( 44:34). Lemiamame kėlinyje „Alaina“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau „Baltic Transline“ užtikrintai atsilaikė proeš varžovus bei toliau nestabdė apsukų ir pasiekė triuškinančią pergalę, rezultatu – 65:43 (16:12, 11:12, 17:10, 21:9)

„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai pasiimė pirmąją pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ nesunki „Baltic Transline“ pergalė prieš „Krugės karius“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)Tris kėlinius kovoję „Baltic Transline“ palūžo ketvirtajame ir atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:00 val.)Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)