Lietuvos geležinkeliai vs Baltic Transline (56:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 742

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos geležinkeliai“ ir svečių teisėmis atvykę „Baltic Transline“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kur greitai atitolo nuo varžovų, tačiau „Baltic Transline“ surengė spurtą 11:0 ir „Lietuvos geležinkeliai“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą ( 14:22). Antrame ketvirtyje šeimininkai ėmė lipti varžovams ant kulnų, tačiau „Baltic Transline“ perėmė žaidimo kontrolę į savas rankas ir prieš ilgąją petrauką turėjo dviženklį pranašumą – 28:38.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliams“ toliau niekaip nepavyko perlaužti rungtynių į savas, nes iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ( 39:52). Lemiamame kėlinyje šeimininkai kilo į lemiamą šturmą, bet „Baltic Transline“ be didesnio vargo išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 56:68 (14:22, 14:16, 11:14, 17:16)

„C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: „Baltic Transline“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus. (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 22:23 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ nesunki „Baltic Transline“ pergalė prieš „Krugės karius“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:49 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)