Ryterna Group vs Baltic Transline (103:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 05 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Tris kėlinius kovoję „Baltic Transline“ palūžo ketvirtajame ir atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai

2019 vasario 05 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 636

Vasario 5 dieną, 20:40 val., Kauno energijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Ryterna Group” (šeimininkai) ir “Baltic Transline” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 103:78 (17:29, 24:12, 28:22, 34:15).

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo puikiai susikaupę. Abi komandos mėtė beveik be klaidų ir žaidė gana rezultatyviai. Antroje kėlino pusėje geriau sekėsi svečių komandai, kuriai pavyko išsiveržti į priekį 10 taškų skirtumu. Pirmąjį kėlinį rezulatu 17:29 laimėjo “Baltic Transline”. Antrajame kėlinyje “Ryterna Group” labiau susikaupė, pradėjo žaisti daugiau pozicinį žaidimą. Varžovams sunkiau sekėsi mėtyti tolimus metimus ir per pusę kėlinio šeimininkai sumažino skirtumą iki 1 taško. Baigiantis pirmai rungtynių pusei rezultatas lygus (41:41).

Trečiajame kėlinyje komandos ypatingai kovojo ir nenorėjo užleist lyderio pozicijos. 9 minutes kėlinio nei viena komanda nepirmavo daugiau nei 3 taškais. Tačiau paskutinę minutę šeimininkams pavyko spurtuoti ir išsiveržti 6 taškais į priekį 69:63. Ketvirtajame kėlinyje “Baltic Transline” komandai pradėjo trūkti jėgų ir tuo pasinaudoję šeimininkai sukaupė visas savo jėgas ir stengėsi įgyti kuo didesnį pranašumą. Likus vienai minutei “Ryterna Group” pasiekė 100 taškų ribą ir šventė pergalę rezultatu 103:78.

“Ryterna Group” komandos treneris J.Mozerskis: „Pradžioje varžovai gerai pataikė sunkius metimus, mes atvirkščiai mažai pataikėm, todėl ir ėjome šalia. Bet vėliau mūsų rotacija leido mums žaisti greitesnį žaidimą ir išvarginti varžovą, kas ir lėmė mūsų pergalę.“

BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ nesunki „Baltic Transline“ pergalė prieš „Krugės karius“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: užtikrinta Neveronys ‒ „KKA“ pergalė prieš „Ryterna Group“ krepšininkus. (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:38 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)