Arkus vs Vilkai (72:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“

2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 21:59 val., peržiūros: 751

Sekmadienį, gruodžio 16 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Arkus“ bei svečių „Vilkai“. Du su pusę kėlinio savas sąlygas diktavo svečių ekipa, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai susigrupavo ir perlaužė rungtynes.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kuriems kur kas geriau sekėsi puolime. Taip pat jie kelis kartus sėkmingai užpuolė iš greitų atakų, tačiau tuomet jie krito į duobę ir nesugebėjo pelnyti taškų per likusį kėlinio laiką. Iš septynių taškų pranašumo, jie jau skaičiavo keturių taškų deficitą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:16. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Arkus“ ir lygino rezultatą. Tačiau tuomet atsirišo krepšys „Vilkams“ metant iš toli – jie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir kiek atitrūko nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:39.

Trečiąjį kėlinuką „Vilkai“ pradėjo pakeisdami gynybos sistemą ir tai iškart jiems davė vaisių. Netrukus jie skaičiavo jau dviženklį pranašumą ir pasiuntė varžovus į lengvą nokdauną. Visgi, „Arkus“ atsitiesė po šalto dušo ir pradėjo akyse tirpdyti savo atsilikimą. Jie vėl pradėjo skuosti į greitas atakas ir ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:54. Lemiamo ketvirčio metu kur kas pranašesni atrodė aikštelės šeimininkai. Jie palaikė aukštą tempą ir netrukus įgijo jau septynių taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „Vilkai“ taip ir nesugebėjo pavojingai priartėti prie savo varžovų ir „Arkus“ apgynė namų tvirtovę. Galutinis rungtynių rezultatas 72:65.

Linas Stankevičius („Arkus“):
“Laimė, kad į trečiąjį kėlinį atėjo mūsų talismas, todėl ir laimėjom“.

„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Arkus“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 22:43 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Arkus“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:12 val.)