Arkus vs SK „Mattas“ (57:88)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 22:18 val., peržiūros: 797

Sekmadienį, Kovo 3 – ąją dieną, Saulės gimnazijos salėje įvyko C lygos atkrintamosios rungtynės tarp komandų „Arkus“ (šeimininkai) ir SK „Mattas“ (svečiai). SK „Mattas“ atrodė pranašesnė komanda šiose rungtynėse ir įpusėjus pirmajam ketverčiui turėjo solidų dviženklį pranašumą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, tačiau greitai pirmaujanti komanda pasikeitė. SK „Mattas“ surengė 10:0 spurtą, kuris leido jiems persverti rezultatą ir įgyti kiek dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 15:30.

Antrąjį ketvertį kiek geriau pradėjo svečių komanda,kurie nepaleido savo žaidimo ir taip įgijo dar didesnį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 21:49.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau SK „Mattas“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję SK „Mattas“ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 36 taškų persvara – 32:68.

Ketvirtame kėlinyje SK „Mattas“ tiesiog ėmė dominuoti aikštelėke, kur strypė varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 57:88.

SK „Mattas“ komandos treneris A.Dervinskas: Buvome susikaupę, gerai gynemės ir darėme greitus puolimus.

SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)