Arkus vs Elektromontuotojas (76:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Arkus“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 22:12 val., peržiūros: 526

Sekmadienį, Vasario 10 – ąją dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų „Arkus“ bei svečių „Elektromontuotojas“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo ketverčio minutei „Elektromontuotojas“ krepšininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą, bet likus kelioms sekundėms taiklus A.Kaminskas metimas padėjo svečių komandai turėti trijų taškų persvara. Po pirmojo ketvirčio – 16:19.

Antrasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką. Abi komandos nenutolo daugiau, nei dviejais taškais, keitėsi greitomis atakomis ir taikliais metimais. Toks pats scenarijus pasikartojo kaip pirmojo ketverčio likus kelioms sekundėms šeimininkai pelnė du taškus ir šį kartą jie turėjo dviejų taškų pranašumą – 39:37.

Trečiasis ketvertis prasidėjo apylygių žaidimu. Bet sužaidus dvi minutes šeimininkai surengė kelias taikliias atakas, nes svečiai atrodė jau pavarge jiems sunkiai sekėsi gintis, buvo pramestas daug metmų. Nors paskui „Elektromontuotojas“ komandą atsigavo ir sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Bet išlyginti rezultato jiems nepavyko – 57:51.

Ketvirtas ketvertis prasidėjo abiems komandos sunkiai. Jie ilgą laiką nepataikė, nors šeimininkas geriau sekėsi su metimais. Svečiai per 5 minutes sugebėjo pataikyti tik 3 taškus. Po minutes pertraukėles „Elektromontuotojas“ geraiu sekėsi taikyti į krepšį, nors buvo 10 taškų skirtumas, jie bandė mažinti pranašumą, bet priešininkai buvo šiandiena stipresni ir iškovojo pergalę rezultatu – 76:70.

„Arkus“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 22:43 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)Rungtynių pabaigoje „Arkus“ palaužė „Alainą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Arkus“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Spartos“ krepšininkus (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Arkus“ sutriuškino „KTK“ ekipą (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Elektromontuotojas“ laimėjo antras pusfinalio rungtynes prieš „Baltic Transline“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)SK „Mattas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Arkus“ ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:55 val.)