Kauno Rami vs Grande (70:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“

2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 20:28 val., peržiūros: 855

Sekmadienį, vasario 3 – ąją dieną, Saulės gimnazijos salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriuose susitiko „Kauno rami“ (šeimininkai) ir „Grande“ (svečiai).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei „Kauno rami“ krepšininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą, bet likus kelioms sekundėms taiklus E. Mackevičiaus metimas padėjo šeimininkų komandai išlyginti rezultatą. Po pirmojo ketvirčio – 18:18.

Antrą ketvertį su susikaupimu ir nusiteikimu pradėję „Grande“ krepšininkai spurtavo ir po 4 minučių nutolo net 10-a taškų, tačiau „Kauno rami“ krepšininkai nepasidavė ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 2, bet tuom viskas ir baigėsi – 36:38.

Trečiojo ketverčio pradžioje komandos vėl žaidė gana apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėliniui įpusėjus, „Grande“ įgijo septynių taškų pranašumą ir išlaikė savo pranašumą iki ketverčio pabaigos. Per likusį ketvertį laiką niekas kardinaliai nepasikeitė ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:58.

Ketvirtasis ketvertis prasidėjo svečių naudai, jie per kelias minutes sugebėjo turėti 10 taškų pranašumą. Nors „Kauno rami“ dar stengėsi mažinti atsilikimą, bet jiems sunkiai sekėsi. Tai jau buvo matyti, kad „Grande “ iškovos gan lengvą pergalę, rezultatu – 70:87.

„Grande“ komandos treneris T.Vaitkūnas :Gerai buvome nusiteike tai ir atnešė mums pergalę.

„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Grande“ suklupo prieš „Arkus“ (72:76) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)