SK „Mattas“ vs Kauno Rami (78:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“

2019 sausio 15 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 772

Antradienį, sausio 15 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų SK „Mattas“ bei svečių „Kauno Rami“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmajame kėlinyje pradėjo ryškėti SK „Mattas“ komandos pranašumas.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei SK „Mattas“ krepšininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą. Po pirmojo ketvirčio – 20:17.

Antrą kėlinį su susikaupimu ir nusiteikimu pradėję SK „Mattas“ krepšininkai spurtavo ir po 4 minučių nutolo penkiais taškais, tačiau „Kauno Rami“ krepšininkai nepasidavė ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 1, bet tuom viskas ir baigėsi. Antrojo kėlinio pabaigoje vėl spurtavę šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu – 41:35.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas,SK „Mattas“ ir toliau iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir SK „Mattas“ buvo truputi atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie – 66:48.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir SK „Mattas“ iškovojo pergalę rezultatu – 78:67.

SK „Mattas“ komandos treneris A.Dervinskas: Laimėjome, nes taikliai taikėme iš po krepšio ir turėjo aukštus žaidėjus.

SK „Mattas“ turėjo vargo su „Kauno TPMC – 2“ ekipa (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę (78:65) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:39 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)SK „Mattas“ įsirašė penktą pergalę paeiliui beveik šimto taškų persvara įveikęs KK „Žaibą“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:49 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)