BC „Straight“ vs Lietuvos geležinkeliai (58:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“

2019 sausio 02 d., Trečiadienis, 20:47 val., peržiūros: 712

Sausio 2 d., antradienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – BC „Straight“ (8/1) ir svečiai – „Lietuvos geležinkeliai“ (2/7).

Rungtynių pradžioje BC „Straight“ 9:5 įsiveržė į priekį, tačiau tada 2:7 spurtą surengė „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pirmavo 11:12. Visgi, kėlinuko pabaigoje šeimininkai po keturių taškų sugebėjo laimėti pirmą ketvirtį 15:12.

Antrajame kėlinyje „Lietuvos geležinkeliai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas, po truputį didino savo persvarą ir po T. Žvirblio tritaškio kėlinuko pabaigoje nutolo 27:34.

Trečiajame ketvirtyje BC „Straight“ krepšininkai susiėmė ir jau kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 38:38. Ir toliau aikštelėje virė atkakli kova, o pasibaigus trečiajam kėliniui 43:45 priekyje buvo „Lietuvos geležinkeliai“.

Ketvirtame kėlinuke po abiejų ekipų trijų klaidų paeiliui, M.Vitkauskas pelnė taškus iš po krepšio ir išlygino rezultatą 48:48. Tačiau tada svečiai spurtavo ir likus pusantros minutės pirmavo 53:59. Nors šeimininkai turėjo šansą išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau E. Arbačiausko baudų metimai buvo netikslūs ir „Lietuvos geležinkeliai“ išsaugojo pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 58:62 (15:12, 12:22, 16:11, 15:17).

„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ seriją pradėjo sudėtinga pergale (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)