Baltic Transline vs Kauno TPMC ‒ 2 (75:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2019 balandžio 13 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos „Baltic Transline“ iškovojo C lygos, Mažosios taurės, trečiąją vietą

2019 balandžio 13 d., Šeštadienis, 18:51 val., peržiūros: 678

Šeštadienį, Balandžio 13 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybės, Mažosios taurės Mažojo finalo rungtynės, kuriose susitiko "Baltic Transline" Ir svečių teisėmis atvykę "Kauno TPMC ‒ 2".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "Baltic Transline" pradėjo strigti puolime, kur "Kauno TPMC ‒ 2 varžovų klaidas paversdavo lengvais taškais ir pranašumą išsaugojo savose rankose – 8:10. Bet likus iki ketverčio 2 minutėms, varžovai vėl žaidė apylygiai, tačiau svečiai buvo šiandien gerai nusiteikę ir visas puolimas sukosi ties tritaškio linija ir būtent taiklūs tolimi metimai leido jiems nutolti 5 taškais – 17:22.

Antrąjį ketvertį šeimininkai pradėjo tritaškių ir atsilikimą sumažino iki dviejų taškų – 20:22. Paskui vėl žaidimas vyko apylygiai, nors svečiai atrodė stipresni. Likus žaisti minutes "Baltic Transline" surengė uraganinį puolimą ir susigrąžino pranašumą, bet ketvirčio pabaigoje svečiai pademonstravo kietą gynybą bei įgijo vieno taško persvarą – 36:37.

Trečiajo ketverčio žaidimas pradėjo vykti tik nuo antros minutės, pirmuosius taškus pelnė šeimininkai, bet tuo pačiu atsakė ir svečiai ir vėl rezultatas buvo lygus – 39:39. Komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynyboje, buvo per šį ketvertį pataikytą daugiausiai taškų, pasibaigus ketverčiui vėl komandas skyrė tik vienas taškelis – 59:58.

Ketvirto ketverčio pirmoje pusėje komandos keitėsi taikliais metimais. Nors šeimininkų komandoje jautėsi nuovargis, bet jie neplanavo taip lengvai pasiduoti ir žaidimas iki pat rungtynių galo vyko apylygiai. Likus žaisti kelioms sekundėms rezultatyviausias žaidėjas T.Gaurilčikas pataikė du taškus ir komandai atnešė pergalę – 75:73. "Baltic Transline" šiandien laimėjo trečiąją vietą.

"Baltic Transline" komandos treneris M.Leščinskas: Šiandieną kaip neįprastą turėjo labai ilgą suolą, stipriai gynėmes varžovai aiškus, gerai puolė. Bet dirbome gynyboje, tai dėl to ir laimėjome.

„Laipsniai“ pergalingai startavo C lygos Mažosios taurės pusfinalyje (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:32 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai pasiimė pirmąją pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ nesunki „Baltic Transline“ pergalė prieš „Krugės karius“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)Tris kėlinius kovoję „Baltic Transline“ palūžo ketvirtajame ir atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:00 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)Itin nerezultatyviose vakaro rungtynėse ‒ „Baltic Transline“ pergalė (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)