KM „Žalgiris“ vs BC „Straight“ (63:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Jaunieji KM „Žalgiris“ krepšininkai kaip renkiant davė kovos BC „Straight“ komandai

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 748

Trečiadienį, lapkričio 21-ąją dieną, krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų KM „Žalgiris“ ir svečių BC „Straight“ komandos.

Runtynes abi komandos pradėjo ne itin rezultyviai. Nors prieš mačą galėjo atrodyti, kad jaunieji sporto moykyklos auklėtiniai neprilygs ūgiu ir jėga labiau patyrusiems savo varžovams, tačiau antroje kėlinio pusėje jie įsižaidė ir pradėjo vytis BC „Straight“ komandą. Svečiai per pusę kėlinio išsvaistė septynių taškų persvarą, tačiau vis tiek sugebėjo minimaliu skirtumu laimėji pirmąją rungtynių ketvirtį – 13:14. Antrasis ketvirtis klostėsi panašiai, svečiai ir toliau naudojosi savo ūgio pranašumo po krepšiu tiek puolime tiek gynyboje. Gynyboje atkovoti kamuoliai tuo pat virsdavo greitomis atakomis, bet jaunieji jų opomentai buvo taktiškai geriau pasiruošę ir deriniais paremtu puolimu jiems pavyko išlikti rungtynėse – 30:33.

Po ilgosios pertraukos BC „Straight“ komandai pavyko spurtuoti ir įpusėjus kėliniui jie turėjo 7 taškų pranašumą (36:43), bet vėlgi jo išlaikyti nepavyko ir šeimininkai vedami M. Misiliūno ir toliau neleido varžovams susikurti ženklesnio ir po lygiai sužaisto trečiojo ketvirčio intriga šiame mače visdar buvo gyva – 43:48. Lemiama rungtynių geriau prasidėjo svečiams ir jie vėl buvo atitrūkę aštuoniais taškais, bet po septynių iš eilės M. Misiliūno taškų šeimininkai likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus (61:61). Tačiau patirties stoka pakišo koją šeimininkams, o BC „Straight“ pergalę baudų metimais įtvirtino G.Navickas ir D.Truncė63:67 (13:14, 19:19, 13:15, 18:19).

KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)Puikiai rungtynes pradėjusi „Gemavila“ neatlaikė rungtynių tempo ir nusileido BC „Straight“ ekipai (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)KM „Žalgiris“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)