Street Food vs Resmila.lt (57:97)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 21:44 val., peržiūros: 864

Pirmadienį, gruodžio 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Steet Food“ bei svečių „Resmila.lt”. Svečiai tik pirmajame kėlinyje neatrodė taip užtikrintai. Vėliau jie padidino rungtynių tempą ir užtikrintai nubėgo į pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo slogiai. Nei vienai ekipai nesisekė puolime, tačiau vėliau „Resmila.lt“ ekipos žaidėjas L.Mikalauskas patraukė savo komandą į priekį ir svečiai įgijo solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:19. Antrojo kėlinuko pradžioje kur kas geriau atrodė „Resmila.lt“ ekipa, kuri nevengė pabėgti į greitas atakas ir sužaidus pusę ketvirčio, jau buvo padvigubinę savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:44.

Trečiojo kėlinio metu „Resmila.lt“ ir toliau nemažino apsukų ir tolo nuo savo varžovų. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 30-ies taškų. Per likusį kėlinio laiką „Street Food“ dar šiek tiek apkarpė savo atsilikimą, tačiau tai nieko per daug nepakeitė. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:68. Lemiamas rungtynių kėlinukas teliko tik formalumas ir „Resmila.lt“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 57:97.

Mantas Maslenikovas („Resmila.lt“):
“Varžovai nebuvo itin stiprūs. Kaip komanda šiandien gerai sužaidėm, daug perdavimų atlikom, gerai rotavom žaidėjus ir tai nulėmė pergalę“.

„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)„Street Food“ po permainingos kovos pasiekė antrąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Resmila.lt“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „0Septyni“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:06 val.)„Resmila.lt“ lengvai įveikė tragiškai atrodžiusius „Kauno Rami“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:34 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)