Resmila.lt vs BC „Prisikėlę“ (73:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą

2019 vasario 11 d., Pirmadienis, 21:56 val., peržiūros: 717

Pirmadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Resmila.lt“ (11/4) ir svečių teisėmis atvykę BC „Prisikėlę“ ( 8/7),

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Resmila.lt“ komandos žaidėjas, A.Ščerba, pelnė septynis taškus paeiliui ir sukrovė rekordinį pranašumą ( 16:9). Vis dėlto, svečiai pasinaudojo varžovų klaidomis ir sušvelnino skirtumą iki minimumo ( 18:17). Antrame ketvirtyje BC „Prisikėlę“ įjungė aukštesnę pavarą puolime, o šeimininkai strigo kietoje varžovų gynyboje ir svečiai sugebėjo susikrauti trijų taškų pranašumą – 39:42.

Po ilgosios pertraukos „Resmila.lt“ tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus, tačiau šeimininkai toliau sėkmingai žaidė puolime ir persvėrė rezultatą į savas rankas. BC „Prisikėlę“ išsvaistė rekordinį pranašumą ( 9 taškus) ir į lemiamą kėlinuką keliavo turėdami 6 taškų deficitą ( 57:51). Ketvirtame kėlinyje svečiai lipo „Resmila.lt“ ekipai ant kulnų, o šeimininkai rinkosi technines pražangas ( 64:61). Per likusį laiką „Resmila.lt“ atliakė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:69 (18:17, 21:25, 18:9, 16:18)

„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)Atkaklioje kovoje BC „Prisikėlę“ nugalėjo „0Septyni“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:27 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)Kauno Rami pergalingai pradėjo C lygą įveikdami BC „Prisikėlę“ (77:70) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:49 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ vargo su BC „Prisikėlę“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:43 val.)Tik po atkaklios kovos „Tie geresni“ palaužė „Resmila.lt“ ir žengia toliau į ketvirtfinalį (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:53 val.)Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)