Grande vs Ryterna Group (58:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą

2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 22:31 val., peržiūros: 737

Ketvirtadienį Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Grande“ ir svečių teisėmis atvykė „Ryterna Group“.

Rungtynes „Grande“ pradėjo „sausa“ atkarpa, tačiau „Ryterna Group“ surengė 10:0 spurtą ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 5:10). Po pertraukėlės šeimininkai tik po 7 minučių pertraukos pelnė taškus tik, o varžovai išlaikė susikrautą pranašumą ( 7:16). Antrame ketvirtyje „Ryterna Group“ toliau žaidė puolime kaip iš natų, bet M.Karauskas surengė solo šou ir rezultatas tapo lygus ( 21:21). Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpos ir toliau prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 27:27.

Po ilgosios pertraukos R.Issak tempė „Grande“ ant pečių į priekį, tačiau „Ryterna Group“ nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai perėmė lyderio vaidmenį ir išlaikė pranašumą ( 45:41). Lemiamame kėlinyje toliau vyko nuožmi kova tarp ekipų, bet „Ryterna Group“ surengė keletą greitų atakų, kur susikrovė 5 taškų pranašumą ( 56:61). Likus žaisti tris minutes svečiai atsilaikė prieš „Grande“ ir iškovojo pirmąją pergalę atkrintamosiose, rezultatu – 58:65 (7:16, 20:11, 18:14, 13:24)

Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: užtikrinta „Ryterna Group“ pergalė prieš „Grande“ krepšininkus. (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:02 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:41 val.)