BC „Rhino“ vs ExMarkets (58:48)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Rhino“ kiek netikėtai įveikė „ExMarkets“ krepšininkus

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 19:13 val., peržiūros: 696

Sausio 9 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – BC „Rhino“ (1/8) ir svečiai – „ExMarkets“ (5/6).

Rungtynių pradžioje A. Čekavičiaus tritaškiai ir Ž. Viliaus dvitaškiai leido iškart BC „Rhino“ ekipai įgyti dviženklį pranašumą 13:3. Ir toliau sunkiai taškus rinkę „ExMarkets“ krepšininkai pirmo kėlinuko antroje pusėje leido šeimininkams dar labiau nutolti – 21:8.

Antrajame kėlinyje po eilinio A. Čekavičiaus tolimo šūvio BC „Rhino“ jau įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą – 30:12. Visiškai nepataikę svečių krepšininkai per likusias antro kėlinuko penkias minutes sumetė tik keturis taškus, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 35:16.

Trečiojo ketvirčio viduryje „ExMarkets“ ekipai pavyko priartėti iki 41:28. Tada J.Medekšas pataikė du tolimus metimus ir svečiai priartėjo iki 41:34. Bet kėlinuką BC „Rhino“ baigė tiksliais dviem tolimais metimais, po kurių buvo priekyje 47:35.

Lemiame kėlinyje „ExMarkets“ priartėjo iki 52:48, tačiau tikslūs baudų metimai leido šiose rungtynėse triumfuoti BC „Rhino“ krepšininkams. Galutinis susitikimo rezultatas 58:48 (21:8, 14:8, 12:19, 11:13).

BC „Rhino“ rimtai pasipriešino „ExMarkets“ komandai (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:19 val.)Kauno ,,TPMC ‒ 2“ įtemtoje kovoje palaužė ,, ExMarkets“ krepšininkus (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)Dramatiškoje „Mažosios“ taurės aštunfinalio kovoje: Kauno „TPMC-2“ pergalė prieš „ExMarkets“ krepšininkus. (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:54 val.)Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:17 val.)