Feniksas vs Tie geresni (52:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 09 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“

2018 lapkričio 09 d., Penktadienis, 21:23 val., peržiūros: 790

Penktadienį, lapkričio 9 dieną, Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Feniksas“ (0/1) bei svečių „Tie geresni“ (1/0).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau antroje pirmojo ketvirčio pusėje R. Ašmenos užvestas „Tie geresni“ ekipos puolimas leido svečiams atitiolti ir kėlinį laimėti 11:20.

Antrajame kėlinuke svečiai spurtavo ir sužaidus kiek daugiau nei tris minutes jau pirmavo 13:28. Sunkiai taškus rinkęs „Feniksas“ kėlinuko pabaigoje dar labiau leido svečiams nutolti – 17:39.

Trečiajame kėlinuke šeimininkų puolimas kiek atsigavo, kai aktyviau po krepšiu pradėjo žaisti D.Mickūnas, iš toli du kartus pataikė E.Vaičiūnas, tačiau arčiau „Feniksui“ priartėti nepavyko – 38:61.

Ketvirtajame kėlinuke Z. Kiverio rezultatyvus žaidimas leido šeimininkams šiek tiek priartėti, tačiau tai rungtynėse jau nieko nekeitė. Galutinis šio susitikimo rezultatas 52:69 (11:20, 6:19, 21:22, 14:8).

R.Ašmena („Tie geresni“):

„labai stiprūs buvo varžovai fiziškai. Bet mes kadangi buvom jaunesni, greitesni, tai pabėgom ant greito puolimo, išprovokavom daug pražangų, dėl to ir laimėjom.“

„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 09:45 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Vilkai“ išvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)