0Septyni vs Kauno technikos kolegija (72:32)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“

2018 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 989

Ketvirtadienį, spalio 25 -ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „0septyni“ ir svečių „Kauno technikos kolegijos (KTK)“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai – aukštą žaidimo tempą lydėjo netaiklūs metimai ir klaidos. Kurį laiką pirmavę svečiai netrukus krito į duobę, o tuo pasinaudoję jų varžovai kėlinuką užbaigė spurtu 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 17:7. Antrasis kėlinukas ir toliau priklausė šeimininkams. Jie toliau tęsė savo puikią atkarpą ir komandiškai žaisdami puolime vis didino savo pranašumą, kuris įpusėjus rungtynėms buvo jau 23 taškai – 39:16.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė „0septyni“ ir toliau žaidė užtikrintai nepalikdami nei menkiausios vilties „KTK“ krepšininkams pagalvoti apie intrigos grąžinimą į šias rungtynes. Užtikrintai sužaista ir antroji rungtynių pusė leido „0septyni“ komandai iškovoti lengvą pergalę rezultatu – 72:32 (17:7, 22:9, 19:7, 14:9).

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Grande“ įstrigo „Kauno technikos kolegijos“ gynybos gniaužtuose (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:05 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:48 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)