Kauno švara vs Alaina (70:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 25 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70)

2019 sausio 25 d., Penktadienis, 20:11 val., peržiūros: 675

Penktadienį, sausio 25d., Kauno švaroje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, I pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Kauno švara“ ir svečiai – „Alaina“.

Rungtynes stipriau pradėjo šeimininkai į priekį išsiverždami 11:4, tačiau antroje kėlinio pusėje „Alaina“ persverė rezultatą ir užbaigė pirmąjį ketvirtį turėdami 6 taškų pranašumą – 13:19. Antrąjį kėlinį spurtu pradėję „Kauno švaros“ krepšininkai perėmę kontrolę ir išlaikė ją iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos – 33:30.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo atkaklia abiejų ekipų kova, tačiau įpusėjus trečiąjam kėliniui iniciatyvą perėmė svečiai – 47:56. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko skirtumą sušvelninti iki 4 taškų (54:58), tačiau sėkmingiau rungtynių pabaigoje žaidę „Alainos“ krepšininkai susikrovė užtikrintą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 70:85 (13:19, 20:11, 14:26, 23:29).

Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65) (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno Švara“ palaužė „ExMarkets“ komandą (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:50 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)Rungtynių pabaigoje „Arkus“ palaužė „Alainą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)V. Kamarūno sugrįžimą BC „Rhino“ pažymėjo pergale prieš „Kauno švarą“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „KMAIK“ ketvirtajame nukovė „Kauno švara“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:34 val.)